Zapamiętaj mnie
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Zindywidualizowane alerty

 

Śledzenie sygnałów na rynku jeszcze nigdy nie było tak proste. Po zdefiniowaniu alertu zostaniesz w najdogodniejszy dla Ciebie sposób poinformowany o jego realizacji.

Informacja o realizacji alertu zostanie wysłana do użytkownika, dzięki czemu będzie on natychmiastowo mógł podjąć decyzję o wykonaniu danej akcji, adekwatnej do rodzaju zaprogramowanego zdarzenia. 

Zadane kryteria mogą być modyfikowane oraz rozbudowywane co dodatkowo zwiększa ich skuteczność. Parametryzacji podlega również zakres czasowy analizowanej weryfikacji notowań, w celu ustalenia czułości systemu na określone zmiany kursu. Tym samym użytkownicy zainteresowani długotrwałym inwestowaniem w jedną spółkę będą mogli wybrać znacznie dłuży okres przeznaczony na zaobserwowanie ewidentnych trendów niż spekulanci giełdowi, dla których celem jest maksymalizacja zysku, poprzez szybkie zmiany kursowe dokonujące się na rynku.

W wyniku wysokiego stopnia przetworzenia danych otrzymasz spis instrumentów na których wystąpiły wymienione przez Ciebie zdarzenia generujące sygnały kupna/sprzedaży, przez co będziesz mógł optymalizować swoje decyzje inwestycyjne. Decyzję o podjęciu lub zaniechaniu działania pod wpływem wystąpienia sygnału kupna i sprzedaży ułatwi dodatkowo ranking danego sygnału technicznego, w którym znajdzie się informacja o jego skuteczności oraz maksymalnym i średnim zysku jaki udało się dzięki niemu osiągnąć.

Ponadto po zebraniu uwag od użytkowników serwis będzie aktualizowany i uzupełniany o niezbędne inwestorom narzędzia.